Opis stanowiska pracy

AUTORYZOWANY DEALER FORDA w Bydgoszczy poszukuje Sprzedawcy Samochodów

Oczekujemy:

  • Znajomości rynku samochodowego
  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów jest mile widziane
  • Praktycznej znajomości programów z Pakietu Office
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Wysokich umiejętności komunikatywnych
  • Osobowości opartej na: samodyscyplinie, zaangażowaniu i pracowitości
  • Umiejętności budowania efektywnych relacji z ludźmi
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym, pełnym zapału zespole
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Możliwość zawodowego rozwoju pod okiem fachowców
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizja od sprzedaży

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne