Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.
Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich
w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Używanych

Od: Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków/Tarnów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży z grupy VW,
  • znajomość procesów wyceny samochodów używanych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji,
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • asertywności i odpowiedzialność,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość programu Autostacja,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • skup i sprzedaż auto używanych,
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prezentacja samochodów w miejscach wyznaczonych przez klientów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy,
  • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia w kraju jak i za granicą,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pomocą opcji „Aplikuj”