Sprzedawca Samochodów Użytkowych Volkswagen

GINOSKO

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, wiodącej firmy motoryzacyjnej, która jest

Autoryzowanym Dealerem Audi i Volkswagen poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych -Volkswagen Użytkowe

(Białystok)

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi relacji biznesowych
  • dbanie o rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • dbanie o standardy jakościowe firmy

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • zdolności do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • mile widziane będzie doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta

Oferujemy:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • pakiet atrakcyjnych szkoleń oraz perspektywy ciągłego rozwoju
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne do pracy narzędzia

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi