Sprzedawca samochodów nowych

B2B-SERVICE Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

Pełna obsługa prowadzonej sprzedaży, zarządzanie procesem ofertowania, finalizacja procesu sprzedaży,
Bezpośrednie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
Diagnoza potrzeb Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
Realizacja ustalonych planów sprzedażowych oraz strategii handlowej,
Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji,
Dbałość o najwyższą jakość obsługi procesu sprzedaży

Wymagania

WYMAGANIA:

Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (niekoniecznie w branży motoryzacyjnej),
Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego (szczególnie marki premium),
Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży oraz dostrzegania szans sprzedażowych,
Duże zaangażowanie, kreatywność oraz orientacja na wynik,
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
Duża aktywność, własna inicjatywa i bardzo dobra organizacji pracy,
Wysoka kultura osobista.
MILE WIDZIANE:

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Umiejętność zawierania ubezpieczeń i przygotowywania dokumentacji kredytowej

Prezentacja firmy

Zapraszamy do pracy w firmie B2B-Service Sp. z o.o. Wprowadzamy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta