Sprzedawca Samochodów Nowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - lidera wśród dealerów aut marki RENAULT w Polsce, poszukujemy doświadczonych i energicznych osób, entuzjastów i miłośników motoryzacji na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów NowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bezpośrednia sprzedaż samochodów w salonie oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży,
  • prezentacja samochodów, przeprowadzanie jazd próbnych,
  • profesjonalna obsługa Klientów - budowanie i umacnianie długofalowych relacji z Klientami i potencjalnymi Klientami,
  • budowanie i aktualizacja baz danych Klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki na rynku lokalnym.

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość branży motoryzacyjnej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się sprzedażą samochodów,
  • znajomość procesów i technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Klient oferuje

  • umowę o pracę z pakietem wynagrodzenia podstawowego dostosowanego do okresu zatrudnienia,
  • premie zadaniowo-uznaniowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.