Sprzedawca Samochodów Nowych

Axell Polska

Gliwice , śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko: Sprzedawca Nowych Samochodów.

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż samochodów nowych (pozyskiwanie i obsługa Klientów)
- obsługa Klientów Działu Samochodów Używanych pod nieobecność pracownika tego działu
- zamawianie i nadzór procesu zamawiania samochodów nowych aż do jego zakończenia
- zlecanie transportu wyprodukowanych samochodów
- pozyskiwanie samochodów z innej koncesji
- przyjmowanie oraz magazynowanie dostarczonych samochodów zgodnie z ustalonymi standardami
- odpowiedzialność za stan samochodów ekspozycyjnych
- dokonywanie i nadzorowanie rozliczęń z Renault Pietrzak
- nadzór i realizacja planów sprzedażowych indywidualnych
- sprawozdawczość i raportowanie bieżących działań i problemów do Kierownika Salonu
- udział w realizacji przedsięwzięć marketingowych
- odpowiedzialność za zgodną ze standardami Renault i wewnętrznymi wytycznymi ekspozycję samochodów oraz materiałów informacyjno- marketingowych
- reprezentowanie Firmy w kontaktach z Renault Polska i Koncesjonerami
- reprezentowanie Firmy w kontaktach z firmami współpracującymi
- prezentowanie oferty i zawieranie umów finansowania (kredyt, leasing)

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- umiejętność efektywnej pracy w zespole,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę i zorientowanie na cel
- znajomość pakietu MS Office
- posiadanie prawa jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi