Sprzedawca samochodów nowych - dostawczych

GINOSKO

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - Autoryzowanego Dealera Marki Premium poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzedawca Samochodów Nowych - Dostawczych.
Podstawowe zadania:
- sprzedaż samochodów nowych oraz powiązanych z nim usług finansowo-ubezpieczeniowych
- fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług
- realizacja założonych planów sprzedaży
- budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
- dbanie o jakość obsługi klienta zgodnie z wymaganiami Dealera oraz reprezentowanej przez niego marki
- uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez importera oraz pracodawcę

Sprzedawca zostanie wyposażony w niezbędne narzędzia, w tym:
- telefon
- tablet
- komputer

Wymagania

Chcielibyśmy, aby osoba, z którą przyjdzie nam pracować stała się aktywnym członkiem naszego zespołu. Nasi klienci mogą polegać na naszej fachowości i zaangażowaniu w realizację sprzedaży. Jeśli lubisz się kontakty z ludźmi, chcesz mieć szansę rozwoju pracując dla prestiżowej marki a jednocześnie motoryzacja to Twoje hobby - napisz do nas.

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive