Sprzedawca - salon z ekskluzywnymi zegarkami/2400zł netto

FallWork Sp. z o.o.

Świnoujście, zachodniopomorskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Świnoujście

Dla naszego Klienta, lidera na rynku zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko DORADCY KLIENTA.

OBOWIĄZKI:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy (zegarki) w salonie stacjonarnym
  • badanie potrzeb Klientów salonu i dobór odpowiednich produktów
  • dbałość o porządek w salonie oraz odpowiednie wyeksponowanie towaru (VM)
  • przyjmowanie dostaw, dbałość o zatowarowanie
  • aktywny udział w rozwoju Firmy

WYMAGANIA:

  • minimalne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • dyspozycyjność w godzinach otwarcia salonu (Galeria Handlowa Corso)
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientami
  • silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, dążenie do wyznaczonych celów

OFERUJEMY:

  • umowę o prace od początku zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity w postaci karty Multisport, opieki medycznej LUX MED i rabaty pracownicze

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu.

Aplikacje bez załączonej zgody na przetwarzanie danych nie będą mogły być rozpatrywane.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.