Inter Cars S.A.

Sprzedawca rynek samochodów ciężarowych i osobowych

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec, Legnica, Długołęka

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość budowy pojazdów osobowych lub ciężarowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizację zadań system premiowy
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.