Sprzedawca-Projektant Wnętrz

Piękne Meble

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

ART TOP piękne meble lider na rynku mebli biurowych i domowych poszukuje osoby ambitnej i zmotywowanej na stanowisko :
SPRZEDAWCA - Projektant Wnętrz
do ktorego zadań będzie należało:
- doradztwo i sprzedaż mebli ,
- aranżowanie wnętrz biur,domów, hoteli
- wykonywanie wizualizacji projektowanych wnętrz
- dobór mebli i oświetlenia
- przygotowywanie ofert i umów dla klientów
- czuwanie nad realizacją zamówień przez dostawców

Wymagania

- doświadczenie w aranżacji wnętrz biur i domów
- znajomość programów projektowych np. pCon planner, Autocad ,ArchiCad,
- pomysłowość i kreatywność
- doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach handlowych
- zaangażowanie , dokładność i pracowitość
- wysoka kultura osobista i uprzejmość
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

ART TOP piękne meble zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie