Sprzedawca Projektant Studia Kuchennego

Abra S.A.

Hrubieszów, lubelskie

Abra S.A.
Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Hrubieszów

Jeżeli:

  • chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami w zakresie profesjonalnej sprzedaży oraz opieki nad Klientem na każdym etapie realizacji zamówienia (od wykonania projektu do momentu montażu u Klienta)
  • pasjonuje Cię projektowanie wnętrz, w szczególności kuchni
  • potrafisz dobrać do wnętrza meble kuchenne oraz doradzić w kwestii wyboru sprzętu AGD oraz innego wyposażenia kuchni
  • używasz komputera w życiu codziennym, a program CAD+ nie ma dla Ciebie tajemnic

A jeśli do tego jeszcze:

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
  • swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
  • poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży

Dołącz do nas.

Twoja zadania :

  • doradzanie i pomoc Klientom przy wyborze mebli oraz asortymentu kuchennego
  • projektowanie układów kuchennych w programie CAD kuchnie
  • sprzedaż produktów
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • narzędzia pracy
  • szkolenia i rozwój
  • pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po pół roku od momentu zatrudnienia)
  • codzienną pracę pełną wyzwań w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Abra S.A.