sprzedawca/pracownik w salonie prasowym

Jamp

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w saloniku prasowym.
Praca w różnych godzinach (zmiany) .

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w handlu, sprzedaży bezpośredniej
- umiejętność pracy w środowisku bardzo szybkiej obsługi klienta
- bardzo dobra znajomość komputera, kasy fiskalnej
- umiejętność szybkiego i sprawnego liczenia,
- miła aparycja, uśmiech
- uczciwość, pracowitość
- zaangażowanie, spryt
- dyspozycyjność

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

W odpowiedzi proszę o wysłanie cv.

Wymagania

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się sprzedażą detaliczną - salonik prasowy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie