Agencja Zatrudnienia KS Service

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK SKLEPU MIĘSNEGO

Miejsce pracy: PRZECŁAW k Szczecin

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych klientów, istniejącego ponad 30 lat na rynku lidera z branży mięsno-wędliniarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • składanie zamówień
  • czuwanie nad świeżością i właściwą ekspozycją towaru
  • dbałość o porządek i czystość w sklepie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w handlu (mile widziane w branży mięsnej)
  • pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • podstawowa wiedza z zakresu handlu (mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • bogaty system premiowy
  • deputat mięsno-wędliniarski
  • wynagrodzenie podstawowe: 2.000 zł brutto /mies.
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy