Sprzedawca powierzchni reklamowych w portalu społecznościowym

Progresnet

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W połowie sierpnia 2016 r. uruchamiamy portal społecznościowo - informacyjny prezentujący różnego rodzaju pomysły na spędzenie wolnego czasu. W portalu będzie można znaleźć wydarzenia skierowane do tysięcy odbiorców - duże koncerty, festiwale, rekonstrukcje bitew, imprezy plenerowe, zawody sportowe; do kilkuset uczestników - wystawy, spektakle teatralne, imprezy klubowe, turnieje gier planszowych, a także te skierowane do wąskiego grona odbiorców - przedstawienia dla dzieci, wieczory poetyckie początkujących poetów itd. W portalu publikowane będą także stałe oferty lokali gastronomicznych, parków rozrywki, ZOO, ogrodów botanicznych, muzeów i wiele innych wydarzeń i ofert.

Wszystkie te podmioty będą mogły samodzielnie, bez opłat zakładać i prowadzić swoje konta w portalu, publikować posty, zdjęcia, filmy, a użytkownicy dzięki opcji Obserwuj będą na bieżąco na swoich tablicach informowani o wszystkich zmianach w tych wydarzeniach.

Poszukujemy osób, których zadaniem będzie kontaktowanie się z organizatorami wydarzeń i sprzedaż umieszczanych w portalu reklam. Takiego portalu nie ma na rynku, stąd liczymy na pozytywne reakcje reklamodawców.

Wymagania

Wymagania:
• zaangażowanie, pracowitość, sumienność, uczciwość,
• jakiekolwiek doświadczenie w pracy telemarketera, przedstawiciela handlowego, a w przypadku braku doświadczenia – naturalna otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:
• pracę przy bardzo ciekawym projekcie – wiele razy słyszeliśmy, że „takiego portalu brakuje”,
• stałą pracę – ten portal to nasze „dziecko”, stąd jesteśmy bardzo zdeterminowani, by odnieść z nim sukces. Z tego względu szukały osób, które zwiążą się z nami na stałe.
• wieloskładnikowe wynagrodzenie: postawa + prowizja + premie + konkursy motywacyjne,
• narzędzia i wsparcie niezbędne do pracy (komputer, telefon, szkolenie),
• pracę w systemie jednozmianowym,
• pracę w szybko rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze,
• pracę w siedzibie firmy, w biurze w Bydgoszczy.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży IT.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
postawa + prowizja + premie + konkursy motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing