Sprzedawca pilnie poszukiwany

eCMYK.pl

Kraków Al. 29 Listopada, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do Naszego oddziału w Krakowie, pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży.

Jesteśmy kreatywną Agencją marketingową, która szybko zdobyła ugruntowaną pozycję w świecie marketingu i reklamy. Zajmujemy się tworzeniem stron www, drukiem materiałów reklamowych, reklamą internetową, brandingiem, tworzeniem projektów graficznych.

Nasz zespół tworzą osoby przed 30-stką mające otwarty umysł na nowości i nietypowe podejście do biznesu.

Nasza agencja różni się znacząco od większości firm w branży, jeżeli chodzi o proces pozyskiwania klienta i realizacji zlecenia.

Dzięki Naszemu doświadczeniu, nieszablonowości i trzeźwemu podejściu do klientów, wypracowaliśmy system dzięki któremu jesteśmy w stanie pozyskać i utrzymać na długi czas bardzo zyskownych kontrahentów.

Dzisiaj chcemy zaprosić Ciebie do Naszego zespołu.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Zdobycie, bądź poszerzenie doświadczenia w marketingu i reklamie
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy
- Wsparcie merytoryczne i opiekę ze strony współpracowników z dłuższym stażem

Mile widziane będzie:
- poczucie humoru (po prostu lubimy się uśmiechać),
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- Sporządzanie i wysyłka ofert
- Pozyskiwanie klientów biznesowych
- Współpraca z wykonawcami z Naszej branży (inne agencje / freelanserzy/graficy/pozycjonerzy/drukarnie)
- Tworzenie z Naszym zespołem strategii firmy troszkę innej, niż w firmach z Naszej branży
- Raportowanie efektów sprzedaży w danym okresie

Prezentacja firmy

eCMYK.pl jest profesjonalną agencją marketingową, obsługującą fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta