EKO-Tank Sp. z o.o.

Sprzedawca Paliw

Od: EKO-Tank Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dolna Grupa k. Grudziądz

Prężnie działająca firma, zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną paliw, zatrudni na stanowisko:

Sprzedawcy Paliw

miejsce pracy : Dolna Grupa

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i sprawna obsługa klienta,
  • należyta i umiejętna obsługa urządzeń i narzędzi,
  • sporządzanie raportów fiskalnych dobowych i okresowo-miesięcznych, wydruku dokonanych transakcji karta płatniczą, właściwie przyjęcie dokumentów zakupu i sprzedaży (także WZ)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • komunikatywność.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i terminowe wypłaty
  • możliwość nabycia kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu
  • pracę w młodym i zgranym zespole.