Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/07/2016.

Sprzedawca Paliw

Dolna Grupa k. Grudziądz, kujawsko-pomorskie

EKO-Tank Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Prężnie działająca firma, zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną paliw, zatrudni na stanowisko:

Sprzedawcy Paliw

miejsce pracy : Dolna Grupa

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia i sprawna obsługa klienta,
  • należyta i umiejętna obsługa urządzeń i narzędzi,
  • sporządzanie raportów fiskalnych dobowych i okresowo-miesięcznych, wydruku dokonanych transakcji karta płatniczą, właściwie przyjęcie dokumentów zakupu i sprzedaży (także WZ)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • komunikatywność.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i terminowe wypłaty
  • możliwość nabycia kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu
  • pracę w młodym i zgranym zespole.

spółka EKO-TANK rozpoczęła swoją działalność już w 1991 roku, początkowo jako firma... „MIRA”, prowadząc wówczas tylko sprzedaż detaliczną z jednej stacji paliwowej zlokalizowanej w Dolnej Grupie. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa paliw była i jest konsekwencją dalszego rozwoju firmy i stanowi obecnie główny kierunek jej działania.
Nasza firma funkcjonuje na rynku od blisko 25 lat. Dobrą kondycję firmy i silną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim bogatemu doświadczeniu oraz rzeszy wiernych klientów, którzy lojalnie i systematycznie współpracują z nami.

Celem Eko-Tank jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klientów. Cel ten realizowany jest poprzez kompetentną, dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, nowoczesną flotę i szybką realizację zamówień. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba o zadowolenie klienta a dostarczane paliwo potwierdza świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Inne , Praca Obsługa klienta