Opis stanowiska pracy

Apiko to polska marka odzieżowa z 25-letnią tradycją. W samym centrum Wejherowa prowadzi multibrandowe sklepy z odzieżą damską i męską. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

odzieży

Wymagania:

- wiek powyżej 35 lat

- zainteresowanie branżą modową i doradztwem

- doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem

- wysoka kultura osobista, uczciwość

Zakres obowiązków:

- doradzanie klientom w wyborze i sprzedaż odzieży

- dbanie o ekspozycję towaru, ubieranie manekinów

- niezbędne prace porządkowe i magazynowe

Oferujemy:

- umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia na umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze + premia od sprzedaży

- możliwość połączenia pasji z pracą

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy do składania aplikacji (CV ze zdjęciem).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Apiko to polska marka odzieżowa z 25-letnią tradycją. W samym centrum We... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
miesięczne premie od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie