Sprzedawca – Obsługa Lady Tradycyjnej

SANO Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJESZ PRACY?

Rozpocznij ją w SANO na stanowisku:

SPRZEDAWCA – OBSŁUGA LADY TRADYCYJNEJ

zatrudnienie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin

Zapewniamy:

  • pełne przeszkolenie – nie musisz mieć doświadczenia
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (bony, paczki, wczasy „pod gruszą”, dofinansowania do kolonii dla dzieci)
  • pracę w firmie z tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracując jako sprzedawca będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę klienta lady tradycyjnej (mięso, wędliny, sery) według standardów obowiązujących w firmie
  • ekspozycję towaru
  • kontrolę terminów przydatności
  • przyjazną atmosferę w pracy

SANO to sieć supermarketów istniejąca na rynku od 1990 roku, składająca się z 37 sklepów stacjonarnych w obszarze północno-zachodniej Polski oraz nowoczesnego sklepu internetowego dostarczającego zawsze świeże produkty do domu klienta. Połączenie nowoczesnego handlu z tradycją umożliwia Nam stały rozwój.

Prezentacja firmy

SANO to sieć supermarketów istniejąca na rynku od 1990 roku, skła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta