Randstad Polska jest wiodąca na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej

Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

sprzedawca-obsługa klienta

Nr ref.: 38871
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Goleniów

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów sklepu
  • ekspozycja towaru na półkach
  • uzupełnianie towarów
  • dbanie o płynną obsługę klientów przy kasie
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego

Oczekiwania:
  • chęć i motywacja do pracy
  • książeczka Sanepid
  • dyspozycyjność- praca III zmianowa

Oferta:
  • rozwój w międzynarodowej sieci sklepów z branży spożywczej
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zmianowy system czasu pracy
  • praca na podstawie umowy o pracę tymczasową ( urlopy, zus)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)