Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Sprzedawca/ Obsługa Klienta

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami w ramach stanowiska:

Sprzedawca (stoisko z wędlinami lub stoisko z pieczywem)
Miejsce pracy: Łódź, Retkinia

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klienta
- ważenie towarów
- dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towaru
- obsługa urządzeń na stanowisku z wędlinami
- utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagamy:
- posiadania książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych
- profesjonalnej obsługi Klienta
- chęci do pracy i uczciwości
- gotowości do pracy zmianowej (+ wybrane weekendy)
- doświadczenie przy asortymencie mięso/wędliny mile widziane

Oferujemy:
- pracę pełnoetatową, na umowę o pracę
- pracę w systemie zmianowym
- terminowe wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- możliwość korzystania z karty Fit Sport
- pracę BEZ obsługi kasy fiskalnej
- pracę w międzynarodowej firmie

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV, bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy