SPRZEDAWCA na stoisku z e-papierosami Białołęka

Dizajn Cafe

Warszawa, 03-114, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy młodą osobę, studentkę/ta studiów dziennych, do pracy na stoisku z papierosami elektronicznymi sieci EsmokingWord.

stanowisko: OPIEKUN/SPRZEDAWCA w sklepie z e-papierosami.

Miejsce pracy: CH Kaufland, ul. Mehoffera 84
Województwo: mazowieckie

Praca w weekendy w godzinach sobota 09.00-20.00, niedziela 10.00-18.00.

Praca stała.

Opis stanowiska:
- Doradzanie Klientom w wyborze najlepszych dla nich e-papierosów i akcesoriów do elektronicznego palenia
- Budowanie trwałych relacji z Klientami
- Opieka nad estetycznym wyglądem stoiska oraz ekspozycji
- Obsługa reklamacji
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji zawierających CV lub krótką informację o doświadczeniu zawodowym.

Wymagania

Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Znajomość tematyki e-papierosów – mile widziane
- Doświadczenie w pracy w bezpośredniej sprzedaży mile widziane
- Sumienność, obowiązkowość i wysoka kultura osobista
- Entuzjazm i zaangażowanie
- Znajomość języka angielskiego i (lub) niemieckiego będzie dodatkową zaletą.

Prezentacja firmy

Na rynku e-papierosów działamy od 2008 roku. W chwili obecnej prowadzimy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
praca stała
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie