Sprzedawca na Stacji Paliw BP

BP Service Center

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

-utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta;
-otwarcie na potrzeby klientów;
-utrzymywanie wysokiego standardu w odniesieniu do czystości toalet i wszystkich innych pomieszczeń na stacji
-zapewnienie maksymalizacji obrotów stacji;
-promowanie produktów i usług dostępnych na stacji;
-przestrzeganie i znajomość zasad bezpieczeństwa oraz innych obowiązujących procedur
-praca w systemie zmianowym 12-godz

Wymagania

* uczciwy i odpowiedzialny * pozytywnie nastawiony do wykonywania zadań * chętny do pracy w zespole

Prezentacja firmy

Stacja Paliw BP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie