Sprzedawca Motocykli

Go4Moto Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Go4Moto sp. z o.o. dystrybutor motocykli i skuterów marki Junak oraz rowerów marki Kross i Electra poszukuje do swojego nowo powstającego salonu sprzedaży osób na stanowisko Sprzedawcy Motocykli:

Opis stanowiska:
• Sprzedaż motocykli, skuterów, ubiorów, akcesoriów motocyklowych oraz części eksploatacyjnych,
• Dbanie o ekspozycję towarów,
• Realizacja założonych planów sprzedaży,
• Raportowanie pracy własnej,
• Udział w planowaniu i organizacji działań promocyjno-sprzedażowych,
• Obsługa zamówień i magazynu.

Oferujemy:
• System wynagrodzeń powiązany z wynikami,
• Szkolenia wdrożeniowe,
• Możliwość realizacji pasji motocyklowej,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Możliwość realizacji ciekawych pomysłów.

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku doradcy sprzedaży i obsługi klienta.
• Znajomość budowy i zasad eksploatacji skuterów i motocykli,
• Znajomość rynku i branży motocyklowej,
• Zainteresowanie i pasja motocyklowa,
• Dbałość o wysoką jakość obsługi i satysfakcję z obsługi klienta,
• Wysoka komunikatywność,
• Zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność,
• Dobra organizacja pracy i dbanie o czystość stanowiska pracy,
• Niekaralność,
• Wykształcenie min. średnie,
• Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office,
• Prawo jazdy kat. A i B (czynne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. list motywacyjny i referencje) klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma Go4Moto Sp. z o.o. dystrybutor motocykli i skuterów marki Junak or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie