Sprzedawca motocykli marki Yamaha

Wawrosz Sp.j.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Wawrosz sp.j. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Yamaha Bogucicka, wkrótce przeniesienie salonu na Roździeńskiego, Katowice

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż produktów marki Yamaha, akcesoriów motocyklowych
  • sprzedaż produktów dodatkowych: ubezpieczenie, finansowanie
  • realizowanie polityki sprzedażowej firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków, podpisywanie umów,
  • dbanie o długofalową relację z klientem,
  • prowadzenie sklepu internetowego, portali społecznościowych

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów i skuteczność w działaniu,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na wynik,
  • dyspozycyjność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii A.

OFERUJEMY:

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Naszą działalność sprzedaży samochodów rozpoczęliśmy w 1996 roku. Przez ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Motoryzacja / Automotive