Sprzedawca maszyn rolniczych

Kagro

64-932 Stara Łubianka, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
Analiza rynku,
Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych klientów,
Podejmowanie działań w celu rozwoju sprzedaży maszyn rolniczych w województwie zachodniopomorskim i lubuskim

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Interesujące wyzwania,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne),
Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych,
Znajomość rynku maszyn rolniczych,
Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
Umiejętność pracy w zespole,
Dyspozycyjność,
Samodzielność,
Prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Firma KAGRO Krzysztof Pankowski została założona na początku 2008... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi