SPRZEDAWCA MARKET PROFI

Attic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za stacjonarną obsługę sprzedaży w zakresie:

  • doradztwa dla klienta na sali sprzedażowej
  • obrotu towarowego, w tym zadania związane z obsługą magazynową oraz z obsługą sali sprzedażowej
  • zarządzanie grupami asortymentowymi w ramach przydzielonej strefy handlowej
  • obrotu gotówkowego i bezgotówkowego oraz związany z tym obrót dokumentami sprzedażowymi

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowsku pracy w marketach budowlanych
  • Biegła obsługa komputera
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dodatkowym atutem będzie:

            - Znajomość programu CDN XL

            - Obsługa kas fiskalnych

            - Uprawnienia na wózki widłowe

Najlepszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych krakowskich firm handlowych w branży mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie