Sprzedawca marek odzieżowych

Derksen Polska Sp. z o.o.

Doha, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracuj w międzynarodowym środowisku, zdobywaj doświadczenie oraz udoskonalaj swój warsztat językowy w jednym z czołowych obiektów komercyjnych na Półwyspie Arabskim. Nowoczesna sieć domów towarowych, która niesie ze sobą styl życia dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Miejsce pracy: Katar (Półwysep Arabski)
Centrum handlowe

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
• Sprzedaż produktów odzieżowych najwyższej jakości
• Dbanie o wizerunek sklepu oraz porządek na stanowisku pracy
• Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• Dyspozycyjność (Kontrakt długoterminowy)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża odzieżowa)
• Efektywna obsługa klienta
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do pracy

Osoby zainteresowane- prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim (warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie