Sprzedawca-magazynier (doradca techniczno-handlowy)

P.H. VOLPEX

Nowy Targ ( Zakopane), Nowy Sącz, Krościenko, Szczawnica, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z tradycjami i dużym doświadczeniem. Na polskim rynku istniejemy od 1994 roku. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów cieszymy się wysokim zaufaniem naszych Klientów. Nieustannie staramy się poszerzać gamę oferowanych artykułów.

Nasza firma obecnie poszukuje sprzedawcy-magazyniera na oddziale w Nowym Targu

Sprzedawca-magazynier (doradca techniczno-handlowy) - branża techniczno-handlowa, środki czystości i BHP

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych towarów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wzorowa organizacja pracy
  • Wysoka komunikatywność, elokwencja i samodzielność
  • Wykształcenie techniczne
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z tradycjami i dużym doświadczeniem. Na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców