Sprzedawca – Magazynier do Centrum Ogrodzeń ( z funkcją kierowcy kat. „B”)

METALZBYT Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

METALZBYT Spółka z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną asortymentu spawalniczego, metalowego, elektronarzędzi, drutów, lin, narzędzi skrawających, narzędzi pomiarowych, okuć, ogrodzeń i siatek. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Sprzedawca – Magazynier do Centrum Ogrodzeń ( z funkcją kierowcy kat. „B”)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

• Obsługa klienta i dokonywanie sprzedaży asortymentu Centrum Ogrodzeń

• Doradctwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego dla klienta rozwiązania

• Nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami w zakresie sprzedaży

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Przygotowywanie towarów oraz załadunek na środki transportu

• Transport towarów do klienta

• Przyjmowanie, rozładunek i magazynowanie towarów

• Organizowanie pracy Magazynu

• Prowadzenie dokumentacji Magazynowej

• Profesjonalne reprezentowanie firmy

Wymagania

Wśród potencjalnych pracowników będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:
• Wykształcenie min. średnie
• Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką
• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
• Dobra znajomość standardów obsługi klienta
• Umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, dynamizm oraz pozytywne nastawieniem do zmian
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Znajomość obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:
• Znajomość branży metalowej
• Uprawnienia na wózki widłowe

W zamian za realizację celów oraz zaangażowanie oferujemy:
• Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Prezentacja firmy

METALZBYT w Olsztynie jest firmą handlową działającą na rynku od 50 lat.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie