Opis stanowiska pracy

Firma Promode zajmuje się kompleksową obsługą klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Przyjmujemy zlecenia outsourcingu działań związanych z akcjami sprzedażowymi oraz marketingowymi.

Zatrudnimy osobę:

- Rzetelną,

- Ambitną,

- Nastawioną na pracę w zespole,

- Komunikatywną,

- Otwartą,

- O wysokim poziomie kultury osobistej,

- Realizującą założone plany - tygodniowe i miesięczne,

- Zorganizowaną,

- Gotową stale podnośić poziom swoich kwalifikacji,

- Powyżej 21 roku życia.

Mile widziane:

- Doświadczenie w sprzedaży,

- Własna baza klientów,

- Znajomość programów pakietu MS Office.

Do zadań sprzedawcy należeć będzie:

- Sprzedaż gotowych pakietów biznesowych - indywidualnych oraz grupowych,

- Pozyskiwanie nowych klientów z wybranego przez siebie obszaru,

- Sporządzanie raportów z efektów powierzonych zadań,

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie prowizyjne od 25%,

- Pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole,

- Naukę wysokich standardów sprzedaży i obsługi klienta,

- Rozwój kompetencji,

- Wspracie w osiąganiu celów sprzedażowych poprzez regularne coachingi,

- Szkolenia i warsztaty.

Prosimy o przesłanie CV wraz z załączonym zdjęciem. Skontaktujemy z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Promode zajmuje się organizacją eventów (szkolenia, konfere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi