Sprzedawca korporacyjny

4Business Team Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma 4business zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisku sprzedawca korporacyjny, osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż gotowych ofert turystycznych dla klientów biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego , inne języki mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość wydarzeń sportowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętności aktywnego poszukiwania klientów
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności negocjacyjne
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
  • Własna baza klientów mile widziana
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej i negocjacji
  • Kreatywność, odpowiedzialność

Do zadań należeć będzie:

  • Sprzedaż gotowych pakietów biznesowych, grupowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego obszaru
  • Utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z obecnymi klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji, umów
  • Monitorowanie potrzeb na rynku i analizowanie konkurencji
  • Sporządzanie analiz i raportów z powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem premiowym uzależnionym od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną i twórczą atmosferę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma 4Business została założona w 2005 roku i w krótkim czasie dzięki ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca dla studenta