Sprzedawca/Konsultant - salon firmowy TRIUMPH

FallWork Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Zielona Góra

OBOWIĄZKI:

  • profesjonalna obsługa Klientów zgodnie z założeniami firmy
  • aktywna sprzedaż bielizny
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • monitorowanie i realizacja wskaźników efektywności sprzedaży
  • dbanie o porządek i wizerunek salonu
  • dbanie o prawidłową ekspozycje towaru
  • wykładanie towaru, metkowanie, przyjmowanie dostaw

WYMAGANIA:

  • około roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • zaangażowanie i nastawienie na cel
  • gotowość do pracy w weekendy w godzinach otwarcia galerii (8:30 - 21:30, system równoważny, 8 godzin dziennie)
  • znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy (m.in. szkolenie z brafittingu)
  • umowę o prace od początku zatrudnienia
  • dwa rodzaje premiowania (premia sprzedażowa i uznaniowa)
  • możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych potrzeb
  • pracę w młodym, energicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji z aktualną zgodą na przetwarzanie danych za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.