Opis stanowiska pracy

SPRZEDAWCA/KASJER

w sklepach na terenie Wrocławia. Możliwe zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania!!!

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • chcesz pracować na umowę o pracę
  • szukasz pracy na cały etat
  • masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chcesz szkolić się i rozwijać

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów sklepu
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (po przeszkoleniu)
  • wykładanie towaru

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (po załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem na umowę o pracę - badania lekarskie, szkolenie BHP i inne)
  • pakiet socjalny oraz grupowe ubezpieczenie

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Tradycja i Jakość Sp. z o. o. została utworzona w dniu 01.09.2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie