Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej sieci marketów, poszukujemy osób na stanowisko:

sprzedawca/ kasjer

Nr ref.: 22384
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • praca z towarem: transport na terenie marketu, wypakowywanie towaru, układanie na półkach
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • porządkowanie swojego miejsca pracy
  • zapewnienie płynnej obsługi klientów przy kasie
  • niekonfliktowa i przyjazna obsługa klienta
  • prawidłowa i pewna praca z pieniędzmi
  • dawanie przykładu nowym pracownikom, pomoc w ich szkoleniu
  • współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb działu
  • stosowanie się do wskazówek przełożonego i wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem
  • utrzymanie czystości miejsca pracy, dbałość o sprzęt i mienie

Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • książeczka sanepid

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • praca w systemie zmianowym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)