SPRZEDAWCA KASJER

Firma Merkuran

OPOLE, opolskie

Opis stanowiska pracy

Sklep spożywczy w Opolu zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy kasjera.
Oferujemy :
umowę o pracę na pełny etat na dwie zmiany, praca po 8 godzin dziennie.
Wynagrodzenie: od 1800 zł do 2250 zł brutto. Doświadczenie mile widziane ale dla osób bez doświadczenia organizujemy bezpłatne szkolenie obsługi kasy fiskalnej, kolektora danych, terminala płatności kartami, lottomatu
Oczekujmy :
dyspozycyjności, zaangażowania, pozytywnego podejścia do swojej pracy.
Wymagania
• Kreatywność
• Przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
• Wysoka kultura osobista
• Rzetelność i uczciwość
Podstawowe zadania i obowiązki:
• Zapewnienie obsługi na wysokim poziomie
• Obsługa kasy fiskalnej, lottomatu
• Przyjmowanie bieżących dostaw towarów
• Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV najlepiej ze zdjęciem .
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesłanie CV od osób dyspozycyjnych nie uczących się szukających docelowej stabilnej pracy!!! to warunek pozytywnego rozpatrzenia aplikacji...

Prezentacja firmy

Sklep spożywczy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie