Zakłady Bukmacherskie STS
STS S.A. jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS S.A. to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Zapewniamy wszystkich kandydatów, że pomimo zaistniałej sytuacji, firma jest stabilna finansowo i dalej prężnie działa na rynku.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca/ Kasjer

Miejsce pracy: Oława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Przyjmowanie kuponów,
  • Obsługa komputera, kasy fiskalnej i drukarki,
  • Przygotowywanie raportów dziennych (KP, KW, itp.),
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy i czystość w miejscu pracy.

CECHY IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Miłe usposobienie i komunikatywność,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Punktualność i dyspozycyjność w dni robocze i/lub w weekendy,
  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub usługach.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (dla studentów),
  • Pracę w systemie równoważnym (2 dni pracy, 2 dni wolne),
  • Wymiar etatu do uzgodnienia (możliwość ¾ i ½ etatu),
  • Stałe wynagrodzenie plus premia,
  • Elastyczny grafik,
  • Bilety na wydarzenia sportowe,
  • Kartę Multisport,
  • Samodzielność w pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • Szkolenie z obsługi komputera,
  • Szkolenie z kasy fiskalnej i narzędzi biurowych,
  • Pakiet szkoleń branżowych.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY:

  • U nas nie będzie progów sprzedażowych,
  • Jesteśmy w 100% polską firmą,
  • Twój wiek jest dla nas atutem,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.