Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Profresjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami sklepu (sprzedaż produktów - zabawek i artykułów dla dzieci, przyjmowanie zwrotów i reklamacji);
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych w sklepie;
  • Obsługa kasy i terminali płatniczych;
  • Odpowiednia ekspozycja towaru.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane handlowe)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Otwartość na klienta;
  • Komunikatywność;
  • Dynamika i energia w działaniu;
  • Kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole.

 Oferta:

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie - sieci sklepów z zabawkami;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Mile widziani studenci.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie