Opis stanowiska pracy

Pilnie zatrudnimy na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer
Miejsce pracy: Kraków - ul. Żabiniec/ul. Kalwaryjska
Data rozpoczęcia: od zaraz.

Opis stanowiska pracy:
- profesjonalna obsługa klienta
- aktywna sprzedaż produktów
- dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Oferujemy:
- stawkę 10 zł brutto/h ( po okresie próbnym, możliwość podwyższenia stawki)
- możliwość zdobycia doświadczenia
- szkolenie stanowiskowe

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o przesłanie CV, a skontaktujemy się z Tobą!

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziany status ucznia/ studenta
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- samodzielność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie