Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

sprzedawca-kasjer

Nr ref.: 22319
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Koszalin, Kołobrzeg, Białogard,Wałcz, Szczecinek,

Zakres obowiązków:
  • praca z towarem: transport na terenie marketu, wypakowywanie towaru, układanie na półkach,
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,
  • porządkowanie swojego miejsca pracy,
  • zapewnienie płynnej obsługi klientów przy kasie,
  • niekonfliktowa i przyjazna obsługa klienta,
  • prawidłowa i pewna praca z pieniędzmi,
  • dawanie przykładu nowym pracownikom, pomoc w ich szkoleniu,
  • współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb działu,
  • stosowanie się do wskazówek przełożonego i wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem,
  • utrzymanie czystości miejsca pracy, dbałość o sprzęt i powierzone mienie

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym staowisku,
  • książeczka do celów-sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:
  •  umowa o pracę tymczasową,
  • praca w systemie zmianowym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • możliwośc podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)