Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, sieci marketów poszukujemy osób na stanowisko:

sprzedawca-kasjer

Nr ref.: 24396
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Inowrocław

Zakres obowiązków:
  • praca z towarem: transport na terenie marketu, wypakowywanie towaru, układanie na półkach
  • współpraca w ramach innych zadań, wynikających z potrzeb działu
  • dbanie o miejsce pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • książeczka sanepidu – warunek konieczny
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (nocnym)
  • odpowiedzialność i niekonfliktowość

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • dobre warunki pracy, praca w systemie zmianowym (nocnym)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)