Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- uczciwe i jasne zasady zatrudnienia: umowa zlecenie przez 3 miesiące, następnie umowa o pracę na cały etat

- terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Wynagrodzenie: podstawa + system nagród

- naukę obsługi kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia)

- możliwość awansu zawodowego

- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Oczekujemy:

- uczciwości i chęci do pracy

- umiejętności pracy w zespole

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za:

- obsługę kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy

- dbanie o wizerunek sklepu, czystość i porządek

- zachowanie ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży

- udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej

- sprawdzanie terminów ważności produktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)

Prezentacja firmy

Obecnie sieć Arhelan posiada 67 marketów w 40 miejscowościach w których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie, Praca Inne