Sprzedawca - Kasjer - wypłaty w formie tygodniówek

FallWork Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żyrardów

Opis stanowiska:
Zatrudnimy pracowników do marketu od zaraz. Praca zmianowa. Możliwość pracy także w same weekendy. Szukamy pracowników, którzy chcą podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
Zapewniamy wszystkie szkolenia więc osobom bez doświadczenia również dajemy szansę. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie! Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

* Oferta Pracy Tymczasowej
KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07