Sprzedawca/Kasjer w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami sprzedaży obowiązującymi w firmie,
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
  • Udzielanie niezbędnych informacji nt. produktów, promocji i aktualnych akcji sklepu,
  • Przyjmowanie reklamacji,
  • Dbanie o czystość i uzupełnienie towaru na regałach.

OFERTA:

  • Ciekawa praca w międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym,
  • Elastyczny grafik pracy (praca zmianowa),
  • Szkolenie stanowiskowe oraz produktowe (zabawki i akcesoria dla dzieci).

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych,
  • Otwartość na klienta,
  • Komunikatywność,
  • Dynamika i energia w działaniu,
  • Kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na długotrwałą współpracę,
  • Mile widziani studenci zaoczni.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta