Sprzedawca- Kasjer w butiku (multibrand)

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego ze znanej sieci butików z odzieżą dla dzieci i młodzieży (multibrand klasy premium), poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem nowego ciekawego wyzwania. Jeśli szukasz dobrej oferty, wyślij swoje CV już teraz.

Zadania:
• Profesjonalna obsługa Klienta
• Doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
• Budowanie relacji z Klientem
• Dbanie o estetyczny wygląd salonu

Profil idealnego kandydata:
• Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
• Min. 1-2 letni staż na podobnym stanowisku (doradcy, sprzedawcy lub zastępcy kierownika), mile widziana marka premium
• Doświadczenie w sklepie odzieżą dziecięcą będzie stanowiło dodatkowy atut
• Zaangażowanie w budowaniu trwałych relacji z Klientami sieci
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemiecki, włoski
• Proaktywność i determinacja
• Entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań sprzedażowych
• Gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy, włącznie z weekendami
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Otwartość na innych ludzi, uśmiech oraz pozytywna energia

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
• Premię sprzedażową stanowiąca max. 80% wartości podstawy wynagrodzenia
• Umowę o pracę na pełny etat
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie