Sprzedawca / Kasjer/ka

InterKadra Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Tychy

Sprzedawca /Kasjer/ka

Szukasz pracy dorywczej? Chcesz szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze?

Ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Numer Referencyjny: Nr ref.: KSJ/0816/KAT

Lokalizacja: Tychy

Zadania:

- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej,

- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,

- współpraca z pracownikami działów poprzez kontrolowanie i informowanie o występujących różnicach w cenie pomiędzy ceną towaru na półce a ceną zaprogramowaną w kasie,

- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,

- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:

- książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,

- umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,

- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy,

- darmowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy,

- długoterminową współpracę,

- udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadrę oraz atrakcyjne nagrody,

- dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy,

- regularne wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.