Sprzedawca (hurtownia sanitarna)

Devire

Białystok, podlaskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Białystok

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej, poszukujemy obecnie na stanowisko Sprzedawcy.

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i umożliwienie kontaktu z doradcą handlowym.
  • Bezpośredni kontakt z Klientem.
  • Przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych.
  • Przygotowanie dokumentów do sprzedaży.
  • Obsługa systemu w zakresie zamówień i fakturowania.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wiedza z zakresu asortymentu branży sanitarnej- warunek konieczny!
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami.
  • Sumienność, dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę.
  • Samodzielne stanowisko, szkolenia i wsparcie merytoryczne w początkowym okresie próbnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stablizację zawodową w międzynarodowym koncernie.
Devire Devire Devire Devire