Sprzedawca - hurtownia odzieżowa

Polskie Centra Handlowe Ptak S.A.

Wrocław, dolnośląskie

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Wrocław

SPRZEDAWCA

Obowiązki:

sprzedaż kolekcji największych polskich producentów,

profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

dbanie o pozytywny wizerunek marki Ptakmoda. com,

dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru i czystość salonu

obsługa kasowa,

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze klienta,

doświadczenie w handlu najlepiej w branży odzieżowej,

mile widziana znajomość aktualnych trendów w modzie,

komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

możliwość rozwoju zawodowego.