Sprzedawca-handlowiec w sklepie / hurtowni branży BHP

F.H.U. BRUTA

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy sprzedawcę-handlowca w branży BHP

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie,
- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta,
- mile widziane doświadczenie w branży BHP lub pokrewnej,
- podstawowa znajomość obsługi komputera (np. pakietu Microsoft Office),
- otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, pozytywne nastawienie do klienta,
- umiejętność organizacji pracy i planowania.

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B,
- obsługa programu OPTIMA.

Oferujemy:
- 4 wakaty (po 2 na Podgórzu i Prądniku Białym),
- pracę w pełnym wymiarze godzin (zmiany 8-16 lub 10-18),
- pensję, na którą składa się wynagrodzenie stałe + premia powiązana z wynikami sprzedaży,
- umowa o pracę (okres próbny 3 m-ce).

Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- obsługa klienta, sprzedaż art. BHP,
- przyjmowanie i koordynacja zamówień mailowych / telefonicznych,
- dbałość o ekspozycję oraz wygląd sklepu.

Cv wraz ze zdjęciem oraz klauzula o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać przez formularz

Prezentacja firmy

Firma handlowo-usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie