Sprzedawca gazu / energii elektrycznej

Parsymonia Sp. z o.o. Sp.k.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne z terenu całej Polski.

Dołącz do nas i rozpocznij pracę jako Account Manager lub Partner Handlowy w perspektywicznej, intensywnie rozwijającej się branży pośrednictwa sprzedaży energii elektrycznej i gazu w Polsce!

Dlaczego warto:
• Możliwość zbudowania atrakcyjnego i stabilnego źródła wynagrodzenia
• Każde przedsiębiorstwo lub osoba fizyczna może być potencjalnym klientem,dzięki ofercie jaką posiadamy
• Brak kosztów rozpoczęcia współpracy
• Wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach)

Zadania:
• Nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie do współpracy klientów biznesowych oraz indywidualnych
• Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz zmiany sprzedawcy energii elektrycznej oraz gazu.
• Negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie umów z klientami
• Długoterminowa obsługa pozyskanych odbiorców energii elektrycznej i gazu

Wymagania

Poszukujemy
• Handlowców z doświadczeniem w sprzedaży w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw
• Osób i firm świadczących usługi związane z rynkiem energetycznym
• Osób nie posiadających doświadczenia w sprzedaży chcących sprawdzić się w nowej perspektywicznej branży posiadających wysokie kompetencje interpersonalne
• Zespołów i grup sprzedażowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy

Prezentacja firmy

Parsymonia Sp. z o.o. Sp. K. jest partnerem handlowym grupy DUON ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi